Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ зустрівся з новопризначеним директором Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації Русланом ДЕЙНЕКОЮ
Під час зустрічі обговорили актуальні проблеми тимчасово переміщених осіб, зокрема, створення та облаштування місць для їх проживання, захисту прав та соціальної адаптації. Поспілкувалися щодо стану роботи соціально-медичних закладів обласного підпорядкування, які розташовані на території Богодухівської громади (КУ Богодухівський психоневрологічний інтернат, КУ Богодухівський дитячий будинок-інтернат та КУ Богодухівський геріатричний пансіонат). Розглянули перспективи взаємодії задля підтримки їх діяльності та подальшого розвитку.