Минулі вихідні були насичені спортивними подіями та переможними виступами наших земляків

Дата: 28.08.2023 09:27

Фото без описуЧерговий тур відкритого Чемпіонату Валківської МТГз футболу закінчився перемогою для ФК Богодухів. З рахунком 16:1 наші хлопці легко впоралися з "Титаном" із Сосонівки (Нововодолазька МТГ).

Волейбольна команда ДЮСШ «Богодухів» у напруженій боротьбі виборола 1 місце серед 12 команд Харківської і Полтавської областей на Традиційному щорічному Кубку " закриття сезону" з паркового волейболу 4х4 на призи Валківського міського голови.

Після змагань у Валках волоейбольну тему продовжили на міському ставку "Копань". У відкритому турнірі з пляжного волейболу серед дівчат, присвяченому Дню Незалежності України, взяли участь 2 команди із Великої Писарівки Сумської області та 6 команд Богодухівської ДЮСШ.

У запеклій боротьбі місця були поділені наступним чином:

1 місце - Анна Кичан / Alexa Zmiivska (Богодухівська ДЮСШ)

2 місце  - Полина Гапоненко  / Паутова Вероніка (Велика Писарівка)

3 місце - Iryna Gaponenko  / Бурмака Анастасія (Велика Писарівка)

Приємно спостерігати за успіхами наших спортсменів. Так тримати! Дякуємо нашим захисникам за можливість жити, розвиватися та перемагати!