ХРИСТЕНКО Павло Вікторович 20.03.1990 - 09.08.2023

Дата: 17.08.2023 08:25

Фото без описуБогодухівська громада попрощалася з Павлом ХРИСТЕНКОМ, який 9 серпня загинув у бою біля населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області. Він мужньо та з безмежною любов’ю до України боронив рідну землю від ненависного ворога та виконав свій військовий обов’язок.
    Ховаючи своїх Героїв, громада втрачає найкращих синів. Переможний мир, на який ми усі так чекаємо, на жаль, виборюється такою неймовірно дорогою ціною, ціною тисяч молодих життів. Павлу було лише 33 роки. «Вік Христа»,-зі сльозами на очах зауважив батько загиблого. Його син з гідністю проніс свій хрест та пожертвував своїм життям за наше з вами майбутнє. Схиляємо голови у вічній скорботі та висловлюємо співчуття рідним та близьким Павла. Вічна пам’ять і слава Герою!

Відео прощання з Героєм