Інформація для власників домоволодінь з пічним опаленням. Як придбати дрова у Філії "Гутянське лісове господарство""

Дата: 10.08.2023 11:23

Фото без описуЯк придбати дрова у Філії «Гутянське лісове господарство»:

• Звернутися до контори філії чи найближчого лісництва та укласти договір, взявши із собою паспорт та ідентифікаційний код.
  • Отримати рахунок на оплату, де зазначені реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.
  • Здійснити оплату можна через термінал, у будь-якому відділенні банку чи пошти, а також через додаток Приват 24.
  • Після здійснення оплати, звернутися у лісництво для узгодження конкретної дати відпуску дров.
  • Дрова реалізуються довжиною від 1,0 м до 1,9 м

Ціни на дрова паливні встановлюються згідно із затвердженим прайсом і залежить від породи деревини.

Наразі ціна дров для населення у Філії «Гутянське лісове господарство» становить:

1 група - 1032 грн/м3.

До 1-ї групи відноситьсябереза, дуб, клен, в’яз (берест), акація, граб, ясен

2 група - 792 грн/м3.

До 2-ї групи відноситься  – сосна, вільха

3 група - 588 грн/м3.

До 3-ї групи відноситься – ялина, осика, тополя, липа, верба.

До ціни не входить вартість навантаження та перевезення ( ці  послуги філія не надає! )

Для купівлі дров звертайтеся за адресою: вулиця Первухінська, будинок 49, смт. Гути, Богодухівського району

За деталями звертатися за номерами телефонів:

0503004042(робочий),  0999663695 (Наталія Сергіївна).