До уваги мешканців та ВПО м. Богодухова, сел Паляничники, Москаленки, Мусійки, Семенів Яр!!

Дата: 07.08.2023 16:00

Фото без опису9, 10, 11 серпня з 🔰8 до 16 години у Богодухівському ліцеї №3 видаватиметься гуманітарна допомога від БО «Мережа 100% життя м. Харків»

❗️для осіб з інвалідністю (І,ІІ, ІІІ групи)

❗️та дітей з інвалідністю

👉які при попередніх реєстраціях на одержання гуманітарної допомоги ВКАЗУВАЛИ НА НАЯВНІСТЬ ІНВАЛІДНОСТІ.

📑За такими ОРИГІНАЛАМИ документів:

✅ паспорт, ідентифікаційний код, довідка про інвалідність;

✅ довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб);

✅ свідоцтво про народження дитини.

📌Ті особи З ІНВАЛІДНІСТЮ, які НЕ БУЛИ раніше зареєстровані, і які проживають у м. Богодухові та селах Паляничники, Москаленки, Мусійки, Семенів Яр, можуть ✏️ЗДІЙСНИТИ РЕЄСТРАЦІЮ у дні та місці видачі (📌9 - 11 серпня, 📌ліцей #3)