МАЛИШЕВ Станіслав Артурович, 20.09.1999 - 30.07.2023

Дата: 04.08.2023 09:29

Фото без опису30 липня 2023 року,  виконуючи військовий обов’язок, у бою на  Донеччині загинув наш земляк, старший лейтенант Станіслав МАЛИШЕВ.
Він після школи свідомо обрав професію військового,  закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. З початком повномасштабного вторгнення був на передовій, керував зенітним ракетним взводом.
З усіх своїх фото Станіслав зачаровує відкритою щирою посмішкою. Таким він і був по життю, добрим, відвертим, любив спорт і любив життя…Але не вагаючись поклав його на захист свободи і миру.

Герої не вмирають!
Царство Небесне воїну!