ГО “Спілка ветеранів АТО” спільно з Українським Ветеранським Фондом започаткували проєкт “Права ветеранів” – безоплатної юридичної та правової допомоги воїнам-захисникам

Дата: 03.08.2023 12:05

Мета проєкту – надання безоплатної юридичної допомоги ветеранам війни, членам їх сімей, членам сімей загиблих, військовослужбовцям. Завдяки проєкту зазначені категорії громадян можуть отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію і допомогу юристів в офісі Спілки ветеранів АТО або дистанційно.

Ветерани та члени їх родин, члени сімей загиблих, військовослужбовці тепер мають можливість на отримання безоплатної юридичної допомоги в найбільш “гарячих” питаннях, в першу чергу пов’язаних:

• з проходженням військової служби;

• звільнення з неї;

•  проходження ВЛК та МСЕК;

• оформлення відповідних соціальних пільг, виплат та статусів;

•  захисту прав військовослужбовців.

Консультації будуть надаватися досвідченими правозахисниками та юристами-ветеранами на постійній основі протягом 6 місяців за умовами попередньої реєстрації:

1)  в офісі ГО “Спілка ветеранів АТО” (Харків, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх, офіс19).
 2) онлайн – за допомогою месенджерів (WhatsApp, Зум, Телеграм).

Попередня реєстрація на консультації за телефоном: +380667347207,
   та за ел.поштоюsvato@i.ua.