Сказ тварин можна попередити

Дата: 27.07.2023 15:29

Найдієвіший спосіб – це вакцинація! Щеплення проти сказу можна зробити будь-де, в Україні розгалужена мережа як приватних ліцензійних, так і державних установ. Але саме в державній установі є можливість застосовувати безкоштовну вакцину проти сказу. Вартість довідки про щеплення, яку видає ветеринарний лікар, становить 9,80 грн. Щеплення потрібно проводити щорічно.

З метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Богодухівської районної державної лікарні ветеринарної медицини проводяться профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах Богодухівської ОТГ. Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Також власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до Богодухівської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: вул. 8 Мехкорпусу, 5, м. Богодухів, Богодухівського району, Харківської області, графік роботи: із 08.00 до 17.00, крім п’ятниці - із 08.00 до 16.00. Обідня перерва із 12.00 до 13.00.

Профілактичне щеплення убезпечить тварину від зараження сказом протягом 1 року.