Богодухівська міська рада

Харківська область

Соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб у межах реалізації експериментального проєкту

Дата: 19.07.2023 16:04
Кількість переглядів: 34

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 21.03.2023 р. № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

         Відповідно до цієї постанови учасниками експериментального проєкту є Спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”, які належать до сфери управління Мінсоцполітики. Вони надаватимуть окремі соціальні послуги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, а саме:

  • надання притулку (тривалість надання послуги одній особі — не більш як шість місяців);
  • підтримане проживання;
  • догляд стаціонарний (не більш як 50 особам).
  • крім того, може надаватися соціальна послуга соціальної адаптації.

         Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проєкту мають особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

         Для визначення права на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проєкту звертайтеся до Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради, за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна,7.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь