15 липня – День українських миротворців!

Дата: 15.07.2023 08:46

Фото без описуЦе професійне свято українських військових, які асоціюються з мирним небом та порятунком людських життів у найгарячіших точках світу.
Сьогодні, коли рідна українська земля стала епіцентром військової агресії, усі миротворці, як один, завзято б’ються за нашу свободу та наближають перемогу України. Для нас, українців, наші військові - це гарант миру!
Висловлюємо безмежну вдячність вам, українські миротворці, за відвагу, героїзм і неоціненний вклад у забезпечення миру не лише в Україні, а й у цілому світі.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які загинули, рятуючи мирне населення у своїй державі та за кордоном.
Шановні миротворці України! Дорогі ветерани! Нехай прийде мир та спокій у ваші родини та у всі куточки нашої чарівної планети! Віримо, що настане той день, коли ви будем лише посланцями миру для людей!
Слава Україні та її мужнім захисникам!🇺🇦🇺🇦🇺🇦