Як вислухати та підтримати людину в стресі

Дата: 13.07.2023 13:26

Фото без описуЯкщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть бути ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти. Що варто пам’ятати, якщо людина йде на контакт:

• іноді їй просто треба виговоритися;
  •  їй важливо усвідомити, що її почули і зрозуміли;
  • важливі не тільки ваші слова під час розмови, а й мова тіла.

У дописі ви знайдете кілька порад, як вислухати людину, яка пережила сильний стрес Комунікаційна кампанія «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською, реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

#тияк