Богодухівська міська рада

Харківська область

Необхідні фахівці із соціальної роботи для реалізації проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику»

Дата: 05.07.2023 11:45
Кількість переглядів: 225

Фото без описуУ 15 регіонах України, у т.ч. і Харківській області, розпочато реалізацію проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику».

Проєкт реалізується у співпраці з ГО «Ліга соціальних працівників України» та ХОО «Професійна ліга соціальних працівників Харківщини».

Мета проєкту: підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їм соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

Тривалість: 6 місяців (12 червня 2023 - 11 грудня 2023).

Однією з основних активностей проєкту буде проведення належного оцінювання потреб дітей у соціальній підтримці, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів, та сімей опікунів/піклувальників, де є загроза потрапляння дітей до інтернатних закладів.

Відібрані кандидатури пройдуть тренінговий навчальний курс, після цього розпочнуть роботу. Обов'язковою вимогою до кандидатур є  наявність ФОП (КВЕД 88.99, 70.21).

Умови роботи:

  • повна зайнятість;
  • період зайнятості - 5 місяців;
  • навантаження – 10 дітей на 1 ФСР.

 

Електронна адреса для надсилання резюме: Plsw-kh@ukr.net

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь