БАБІН В'ячеслав Анатолійович 01.01.1982 - 18.06.2023

Дата: 23.06.2023 18:03

Фото без описуВ’ячеслав БАБІН на щиті повернувся до рідної домівки. Солдат загинув 18 червня під час виконання бойового завдання в районі населенного пункту Оріхово-Василівка на Донеччині. Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Вічна рана у душі матері, розпач у серцях доньок…

Сьогодні живим коридором односельчани провели його востаннє рідними вулицями до місця вічного спочинку. Квітами встелили дорогу Герою, який поліг у битві з ворогом, який захищав нас усіх.

Віддали шану полеглому захиснику та розділили пекучий біль непоправної втрати з його рідними та близькими секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі і староста Наталія Куліш.

Поховали воїна з усіма почестями під залпи почесної варти на місцевому кладовищі. Висловлюємо співчуття рідним, близьким, побратимам полеглого Героя. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна слава і спокій В’ячеславу!

Пам’ятаймо кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля Перемоги та миру в нашій державі.

В'ЯЧЕСЛАВ БАБІН