АЛЬОШКІН Михайло Михайлович 02.04.1983 - 16.06.2023

Дата: 23.06.2023 17:38

Фото без описуРозірвав тишу материнський крик…Втратили сина мати й батько…Втратила Богодухівщина свого захисника.

Старший лейтенант Михайло АЛЬОШКІН загинув 16 червня, до останнього подиху захищаючи свободу і незалежність своєї батьківщини. Він з перших днів повномасштабного вторгнення без вагань став у стрій, а сьогодні на щиті повернувся Героєм на батьківське подвір’я, щоб знайти вічний спокій. Він залишився сорокарічним, з нездійсненними мріями, цілями, прагненнями…Проте з честю виконав свій військовий обов’язок, віддавши за нас з вами найдорожче – своє життя!

Трагічні хвилини з родиною загиблого воїна розділили секретар Богодухівської міської ради Рамаз Гамбарашвілі, староста Гутянського округу Юрій Зей.

Низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Дякуємо тобі, воїне Михайле! І як твій тезоіменитий Небесний покровитель Архангел Михаїл з вогненним мечем захищай нашу землю від російського супостата у лавах небесного воїнства! Слава Герою! Навіки слава!

МИХАЙЛО АЛЬОШКІН