Наші земляки у складі національної збірної повернулися з Кубку світу з кікбоксингу ВАКО, що проходив з 15 по 18 червня у Будапешті (Угорщина)

Дата: 21.06.2023 10:15

Це був перший міжнародний досвід богодухівських кікбоксерів, який виявився дуже вдалим. Із шести спортсменів -  п’ять привезли додому нагороди світової першості.

Найкращий результат серед чоловіків показав ОБУХОВСЬКИЙ Владислав. Провівши 5 переможних поєдинків у ваговій категорії до 69 кг, у фіналі він довів свою перевагу над чинним чемпіоном світу, представником Ізраїлю. Владислав, який працює тренером відділення кікбоксингу ВАКО КЗ «Богодухівська ДЮСШ» - гідний приклад успішності для своїх вихованців. Срібну нагороду виборола ТОЧОНА Поліна, яка у свої 16 років дебютувала серед дорослих жінок. Наша талановита спортсменка провела два яскравих поєдинки, проте у фіналі поступилася більш досвідченій суперниці з Аргентини. ДЕГТЯРЕНКО Владислав, ВАРЧЕНКО Ксенія та ПЛАХОНІН Микита додали бронзові нагороди у скарбничку національної команди. Вадим ЩЕРБАК залишився без медалі, але отримав корисний бойовий досвід світового рівня.

Заслужені тренери України Віталій ГАГАРІН та Олексій ДАНЬШИН, які готували наших спортсменів до змагань, зазначили, що безмежно пишаються своїми вихованцями. «Ще зовсім недавно вони прийшли у спорт маленькими дітьми, а зараз підіймають синьо-жовтий стяг на змаганнях найвищого гатунку та мають велике бажання продовжувати цю справу,»-підкреслили досвідчені наставники. Віталій Вікторович та Олексій Юрійович висловили слова вдячності керівництву громади та особисто міському голові Володимиру БЄЛОМУ за підтримку і розвиток спорту у цей непростий час.

Вітаємо наших спортсменів з високими досягненнями! Пам’ятаємо, завдяки кому маємо можливість прославляти рідний край на міжнародному рівні! Все буде Україна!