ЗАЛОГІН Дмитро Сергійович 05.02.2001 - 17.06.2023

Дата: 20.06.2023 19:17

Фото без описуCвій прощальний шлях 22-річний захисник завершив на рідній землі свого батька.

Дмитро служив у спецпідрозділі МВС «СХІД» та мужньо боронив Україну на Харківському та Бахмутському напрямку.

Вбиті горем батьки, рідні та близькі хлопця прощалися з воїном, ще повністю не усвідомлюючи, як тепер жити далі.

Віддати шану Дмитру приїхали його побратими, згадали його потужними словами та провели бойового товариша у небесний стрій залпами військового салюту.

Схиляємо свої голови у скорботі. Всією громадою розділяємо горе родини. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого🕯️!

Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦

ДМИТРО ЗАЛОГІН