Вітаємо земляків з упевненою перемогою!

Дата: 19.06.2023 10:17

Фото без опису⚽️21:0❗️

Саме з таким нефутбольним рахунком ФК «Богодухів» розгромив команду «Титан» із Соснівки у IV турі відкритого Чемпіонату Валківської МТГ з футболу серед аматорських команд.

Перший тайм богодухівці грали досвідченим складом. На перерву команди пішли з рахунком 11:0.

У другому таймі ФК «Богодухів» дав можливість підростаючому поколінню спробувати власні сили. Але це супернику не допомогло. Ще 10 разів м’яч опинявся у воротах гостей.

🇺🇦Дякуємо нашим захисникам за можливість відновлення спортивного життя! 🇺🇦

📌Наступний матч ФК «Богодухів» проведе на виїзді проти ФК «Мерчик».