ДАРЧЕНКО Олександр Миколайович 25.01.1984 - 09.06.2023

Дата: 16.06.2023 10:47

Солдат Олександр Дарченко, позивний Дон, загинув 9 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі села Оріхово-Василівка на Донеччині. Життя воїна обірвала куля ворожого снайпера. Захиснику було 39 років.

Олександр народився в селищі Шарівка Харківської області. Закінчив Шарівський ліцей. Працював у супермаркеті «Рост». Був одружений, виховував дітей. Багато працював, щоб забезпечити родину. Вільний час присвячував близьким і друзям.

Під час повномасштабної війни чоловік без вагань вирушив обороняти рідну Харківщину від окупантів. Служив у розвідці 225-го батальйону 127-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Був нагороджений медаллю «За оборону Харкова».

«Я кохатиму його вічно. Без нього на цьому світі тримають тільки діти…» – написала дружина загиблого.

Поховали захисника у рідному селищі.

Вічна пам’ять і слава Герою!

ОЛЕКСАНДР ДАРЧЕНКО