4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата: 04.06.2023 08:04

Фото без описуВже другий рік поспіль наші діти не мають спокійного сьогодення. Вони, на жаль, кожного дня відчувають на собі, що таке повітряна тривога, бомбосховище, біженці, війна... Рашисти завдають ракетних, авіаційних, артилерійських ударів по школах, житловому сектору, дитсадках і пологових будинках! «Визволителі» вирізняються тваринною жорстокістю, вчиняють злочини проти дітей, зокрема вербування і використання, викрадення, сексуальне насильство, вбивства і каліцтва…

Починаючи із 2014 року на території Донецької, Луганської та інших областей в результаті збройної агресії Російської Федерації та інших дій держави-агресора проти України загинуло щонайменше 240 дітей. А внаслідок широкомасштабного вторгнення загинуло понад чотири сотні діток, удвічі більше отримали поранення, мільйони змушені були втікати за кордон, аби зберегти життя. На превеликий жаль, ця болюча статистика повною мірою не відображає масштабів втрат, яких зазнали діти.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю маленьких українців, які загинули внаслідок російської збройної агресії.

Пам’ятаємо! Не забудемо!