Міський голова Володимир БЄЛИЙ вручив посвідчення стипендіатів міської ради  «Юні таланти Богодухівської громади»

Дата: 01.06.2023 14:59

Фото без описуНими стали 19 представників обдарованої учнівської молоді, які за підсумками 2022/2023 навчального року визнані кращими у навчанні, творчості та спорті.

У своєму вітальному слові Володимир Миколайович наголосив, що юні таланти Богодухівщини – це велике майбутнє не тільки нашої громади, це -майбутнє України. Батьки та наставники нагороджених дітей отримали Подяки Богодухівської міської ради. «Пишаємося кожним і кожною, хто, не зважаючи на труднощі сьогодення, досягає успіхів та впевнено йде до своєї мети. Дякуємо нашим захисникам за можливість жити та розвиватися на рідній землі»,- зазначив міський голова.