Позачергове засідання виконавчого комітету розпочалося з приємних урочистостей

Дата: 29.05.2023 16:01

Фото без описуБогодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ нагородив грамотою члена добровольчого формування Богодухівської міської ради Геннадія САМСОНОВА, який брав участь у пошуковій операції зниклої дитини на Чугуївщині.

Саме наш земляк знайшов дворічну Віолетту. Володимир Миколайович подякував Геннадію за врятоване дитяче життя і виявлені при цьому людяність, відповідальність та професіоналізм. Міський голова зазначив, що на найближчій сесії звернеться до депутатів з пропозицією щодо матеріального заохочення нашого героя-пошуківця.
Перейшовши до порядку денного, члени виконкому розглянули 4 питання, які потребували оперативного прийняття рішень. Детальніше можна буде з ними ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.