Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ зустрівся з новопризначеним начальником Богодухівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Інною РУБАН

Дата: 24.05.2023 09:46

Фото без описуПід час зустрічі поспілкувались щодо майбутньої співпраці у сфері надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану. Обговорили питання надання таких послуг через Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  Богодухівської міської ради. Володимир Миколайович привітав Інну Ігорівну з призначенням і підкреслив, що міська рада завжди готова до конструктивної взаємодії.