Міський голова Володимир БЄЛИЙ провів особистий виїзний прийом для мешканців Улянівського староcтинського округу

Дата: 22.05.2023 14:45

Фото без описуПроблеми, з якими звернулися місцеві жителі, стосувалися ремонту шкільного даху, організації дозвілля дітей, можливості користування шкільною спортивною залою, зведення ігрового та спортивного майданчиків . Озвучений факт відсутності конструктивної взаємодії з керівником навчального закладу з цього та інших питань. Турбує місцевих жителів і питання водопостачання, особливо у багатоквартирних будинках.

Володимир Миколайович спільно зі старостою Наталією КУЛІШ та активістами оглянули можливі місця для встановлення дитячих майданчиків. Відвідали КЗ «Улянівський ліцей», поспілкувалися на тему організації дитячого дозвілля. Міський голова зазначив, що кошти на ремонт даху рішенням міської ради вже виділені. Для пошуку ефективних шляхів вирішення проблеми водопостачання надані доручення керівнику КП «Богодухіввода».