День вишиванки - день чистої української краси

Дата: 18.05.2023 07:00

Фото без описуПопри біль та тривогу, усупереч безглуздому ворогу сьогодні мільйони українців по всьому світу вберуться у вишиванки. Чимало громадян інших країн на знак солідарності з нами, на знак дружби і поваги до нашої незламності та волелюбності також одягнуть цей безмежно гарний національний витвір.

Вишиванка - як молитва, особливе вбрання, в якому хочеться мріяти, в якому чіткіше уявляється коріння та відчувається відповідальність за майбутнє.
Ми всі неймовірні у своїх вишиванках. В цю мить весь світ милується нами! Давайте одягнемо цю вишивану красу у знак єдності, підтримки, любові! Світлого настрою у вишитий день!
Чекаємо на ваші фото у коментарях!

Я душу одягну у вишиванку,
У ній коріння роду пророста.
Молитву прочитаю на світанку,
Щоб Україна перемогу здобула!
Я душу одягну у вишиванку,
Нехай у кожного вона своя.
Вона обʼєднує всіх українців,
Єднає націю й нас всіх оберіга!