15 травня -Міжнародний день сім’ї!

Дата: 15.05.2023 08:49

Фото без описуЦе свято має особливе значення для кожного українця, адже сім’я для нас – це життєва основа та надійна підтримка. Це те, заради чого варто прокидатися щодня.

Війна роз’єднала мільйони український сімей. Когось розділяють кордони, когось - лінія фронту, а хтось втратив найрідніших назавжди. Разом з тим, спільні біль та тривога згуртували українські родини у прагненні жити і ростити дітей у вільній державі та змусила ще більше цінувати кожен прожитий разом день
У Міжнародний день сім’ї від щирого серця бажаємо, щоб ваші родини були міцними, дружними та незламними. Миру, кохання, благополуччя та добра. І хай це свято для всіх стане гарною нагодою подзвонити, написати, привітати своїх близьких і щиро порадіти за те, який безцінний скарб дало вам життя!