Спортсмени громади  вшанували подвиг українського народу у боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2023 11:52

Дню пам’яті та примирення присвячено турніри з волейболу та шахів.

У змаганнях з шахів взяли участь 9 спортсменів. Ігри проходили за коловою системою. Всі дев'ять турів точилася напружена боротьба. Жодному з учасників не вдалося пройти всю турнірну дистанцію без поразок. Призові місця розподілили між собою: Микола Сараєв (І місце), Григорій Заєць (ІІ місце),  третім став наш гість з смт Пісочин Анатолій Коритов.

А у селі Полкова Микитівка відбувся традиційний волейбольний турнір «Кубок Є.М. Терезова». За головний приз на майданчику боролися 7 команд. П’ять з яких представляли нашу громаду, одна – Валківщину, одна – сусідню Сумську область. Переможцем турніру стала команда «ДЮСШ»(Богодухів), друге місце дісталося «Скіфу»(Полкова Микитівка), а бронзові нагороди виборола команда «Богодухів».

Як завжди, дякуємо нашим захисникам за можливість займатися улюбленою справою!