КОВАЛЕНКО Юрій Михайлович 27.04.1981 - 05.05.2023

Дата: 09.05.2023 18:04

Фото без описуВзявши в руки зброю, силу, волю нас боронив

Шкода, що молодий такий до небес полетів...

5 травня 2023 року в районі населеного пункту Бахмут, Донецької області, в бою, внаслідок артилерійського обстрілу, загинув захисник України Юрій КОВАЛЕНКО.

Теплими, щирими словами спогадів і немовірним болем сповнені сьогодні дописи соцмереж богодухівців…Юрія пам’ятають добрим, чуйним, завжди привітним, гарним другом, чесним, відповідальним. І саме таким він залишиться у наших серцях назавжди.

Біль нещадно вразив родину загиблого… Дружина, син, доньки, батьки враз посиротіли…Війна безжально забирає гідних. Українському захиснику було лише 42 роки… Немає слів, щоб передати тугу і розпач через непоправну втрату. Доземний уклін та найщиріші співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Юрію та всім тим, хто віддає своє життя за свободу, мир і незалежність України.

Спочивай з миром, Герою!

ЮРІЙ КОВАЛЕНКО