З 16 лютого 2023 року, за ініціативи Богодухівської міської ради, організовано виїзди до Харківського обласного центру служби крові

Дата: 03.05.2023 16:15

Фото без описуНа даний час майже 200 донорів громади долучилися до  цієї ініціативи. Вдячні кожному, хто знайшов час і можливість зробити цю просту та водночас вкрай важливу справу — здати кров, тим самим рятуючи життя іншим. Одна донація здатна врятувати життя трьох захисників, завдяки яким ми з вами живі, здорові та живемо в своїй країні. На жаль часто кров потребують і цивільні, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів.

ІНФОРМУЄМО! Виїзди донорів до Харківського обласного центру служби крові здійснюються щотижнево по вівторкам і четвергам. Попередньо записатися та отримати детальну інформацію можна за телефоном 0575833151 (понеділок – п’ятниця з 8-00 до 16-00).

Збір групи у холі поліклінічного відділення (м.Богодухів, вул.Чернієнка,13).

Кожному донору надається можливість отримати продуктовий набір.

Долучайтеся! Донорство крові – ще одна лінія оборони України!