Наші земляки стали кращими на Чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО

Дата: 01.05.2023 13:23

Фото без описуВладислав ОБУХОВСЬКИЙ, Владислав ДЕГТЯРЕНКО та Володимир ЗМІЇВСЬКИЙ у складі збірної Харківської області  вибороли призові місця  першості країни, яка відбулася минулими вихідними у місті Бровари (Київська обл.)

Владислав ОБУХОВСЬКИЙ та Владислав ДЕГТЯРЕНКО стали чемпіонами у своїх вагових категоріях, що дало їм почесне право потрапити до національної збірної та представляти Україну на майбутніх міжнародних змаганнях. Володимир ЗМІЇВСЬКИЙ здобув бронзу Чемпіонату. Пишаємось талановитими спортсменами.

До речі, збірна Харківської області у загальному заліку посіла І місце, а клуб, який представляли наші кікбоксери, став кращим в області. Вітаємо спортсменів та тренерів (Олексій ДАНЬШИН, Віталій ГАГАРІН) з високими досягненнями та бажаємо подальших успіхів на міжнародному рівні.