Відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради

Дата: 28.04.2023 18:33

Фото без описуПід головуванням Володимира БЄЛОГО члени виконкому розглянули 52 питання порядку денного. Староста Дмитрівського старостинського округу доповіла про заходи щодо забезпечення життєдіяльності населених пунктів округу.

На виконкомі заслухано інформацію про стан підготовки до проведення НМТ у 2023 році,  про виконання бюджету за І квартал поточного року та про результати перевірки господарської діяльності комунальних підприємств громади. Затверджено плани роботи з безпекових питань та розвитку медицини; Положення про призначення щорічної стипендії «Юні таланти Богодухівської громади».
Члени виконкому розглянули низку питань щодо захисту прав дитини: майнових, встановлення опікунства, визначення місця проживання.
Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.