Шановні працівники Управління державної казначейської служби України в Богодухівському районі Харківської області!

Дата: 27.04.2023 08:05

Фото без описуЩиро вітаємо усіх працівників, які трудяться у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, з професійним святом!

Казначейство України - один із головних фінансових інститутів країни, що надійно захищає державні інтереси у цій важливій галузі. Висока професійність та сумлінність казначеїв була і буде запорукою ефективної реалізації фінансової політики держави. Впевнені, що ваша плідна та наполеглива праця, відданість справі й надалі сприятимуть ефективному забезпеченню стабільного функціонування усієї фінансової системи.

Бажаємо вам високого професіоналізму, вагомих здобутків, принциповості, відповідальності в повсякденній роботі. Міцного здоров'я працівникам служби і їх родинам, злагоди, добробуту, душевного комфорту, мирного неба та швидкої перемоги!