Створено національний портал з імунізації

Дата: 26.04.2023 15:56

Фото без описуМіністерство охорони здоров’я України (далі МОЗ), за підтримки міжнародних та національних партнерів працює над збільшенням охоплення рутинною вакцинацією та вакцинацію проти COVID-19 серед дітей та дорослих.

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців залежить від рівня охоплення щепленнями в країні. Вакцинація повинна і завжди залишається пріоритетом держави і суспільства, особливо це актуально в умовах воєнного стану. Поширення актуальної достовірної інформації про імунізацію є складовою цього пріоритету. З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації vaccine.org.ua, який символічно запущено в роботу напередодні Європейського тижня імунізації 2023.