26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Дата: 26.04.2023 11:54

Фото без описуСекретар Богодухівської міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ, заступники міського голови, керівництво районної військової адміністрації та районної ради, учасники ліквідації вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя та здоров’я зупинили найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Герої Чорнобиля! Прийміть сердечну вдячність за ваш героїзм і силу духу!

«Чорнобиль» - слово, яке протягом десятиліть у кожного українця викликає моторошні емоції. Наша держава та міжнародна спільнота доклали багато зусиль, щоб вберегти світ від повторення тих страшних подій.  Але вже більше року підступні дії ворога на нашій землі роблять ядерну загрозу реальною. Хай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про квітневі події 1986-го ще більше навчить нас цінувати мир та спокій!