СЛАСТІН Юрій Олександрович 20.04.1968 - 07.04.2023

Дата: 20.04.2023 18:40

Фото без описуСьогодні йому могло б виповнитися 55…СЛАСТІН Юрій Олександрович, 1968 року народження, солдат ЗСУ, богодухівець, віддав своє життя 7 квітня 2023 у Бахмуті. Захищаючи майбутнє своєї родини, своєї доньки, маленької онуки, яку любив понад усе, захищаючи всіх нас і кожен клаптик рідної землі…

Сьогодні, замість привітань та подарунків, Героя всією громадою із величезною шаною провели у останню путь.

Наш земляк, вірний син своєї країни, до кінця лишився відданий військовій Присязі.

Серед його особистих речей був маленький оберіг, власноруч зроблений онукою, який Юрій завжди тримав при собі. Тепер оберегом і Ангелом Охоронцем для родини став Юрій…А сам герой навіки злетів у стрій Небесного воїнства.

Співчуваємо родині загиблого. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя!

Поховали Юрія з військовими почестями на Алеї Героїв.

Втрачені життя наших Героїв щодня нагадують нам про страшну ціну кожного кроку до омріяної Перемоги. Ім’я солдата Юрія Сластіна назавжди кров’ю вписане в історію боротьби України за свободу. Спочивай з миром, воїне!

Вічна слава та пам’ять Герою!

Юрій Сластін