ЦЕРКОВНИЙ Вячеслав Володимирович 31.07.1973 - 04.03.2023

Дата: 07.03.2023 15:21

На 50-му році, не витримавши пекла війни, зупинилося серце захисника Вячеслава Церковного.

Страшно уявити, що бачили його очі та відчувало серце! На війну пішов добровольцем, воював у найгарячіших точках – Соледар, Бахмут. Мужньо боронив незалежність, волю та свободу Батьківщини. Вячеслав любив життя, був веселим та товариським. Мав багатьох друзів, був душею компанії… Таким і залишиться у спогадах.

Ніщо не зменшить біль утрати для батьків, дружини, рідних. Розділили сум близьких міський голова Володимир БЄЛИЙ та секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ. Відспівали захисника соборно священнослужителі о. Стефан Бугір, о.Михайло Бугір, о.Ілля Мужук. Поховали Героя з військовими почестями на Алеї Героїв на міському кладовищі.

Важко сприймати смерть наших захисників… Схиляємо голови перед пам’яттю бійця. Всією громадою розділяємо горе родини. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Нехай наша пам'ять буде даниною шани тим, хто навічно пішов від нас, хто заради волі, справедливості пожертвував найдорожчим — життям!

Вічна Слава Воїну України, захиснику своєї рідної землі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вячеслав Церковний