ЛАВРО Віталій Михайлович 04.02.1982 - 21.02.2023

Дата: 28.02.2023 16:59

Фото без описуЛАВРО Віталій, уродженець села Братениця, 21 лютого 2023 року отримав смертельне поранення поблизу населеного пункту Кремінна, що на Луганщині. Сьогодні він востаннє і назавжди повернувся до рідного додому, щоб спочити з миром. Саме заради миру і спокою України Віталій ще у 2014 році став на захист Батьківщини.

Попрощатися з молодшим сержантом, командиром відділення прийшли його рідні, друзі, побратими та чи не всі мешканці прикордонної Братениці. У прощальній церемонії з Героєм, за дорученням Богодухівського міського голови, взяв участь секретар Богодухівської міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ.

4 лютого Віталій святкував свій день народження. Тепер йому назавжди 41... Щирі співчуття родині та велика подяка, що виховали сина у любові до України! Вічна пам’ять Герою! Усім загиблим у російсько-українській війні - Слава!

Віталій Лавро