УГРОВЕЦЬКИЙ Роман Миколайович 26.02.1992 - 17.12.2022

Дата: 09.03.2023 17:15

Фото без описуСьогодні мешканці селища Гути провели в останню путь нашого захисника – Романа Миколайовича УГРОВЕЦЬКОГО. Молодщий лейтенант ЗСУ, 1992 року народження, служив у Національній гвардії з 2014 року. 17 грудня 2022 року біля населеного пункту Кам’янка Донецької області під час штурму ворожих позицій отримав поранення, несумісне з життям. Нещадний ворог у цій безжальній війні забирає життя у найкращих синів України та приносить горе в оселі українців.

Вшанувати подвиг захисника, підтримати рідних прийшли міський голова Володимир Бєлий, секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі, староста Гутянського округу Юрій Зей. Живим коридором односельці, друзі та побратими зустрічали Романа на рідній вулиці, живими квітами встелили його шлях. Чин відспівування здійснив о.Геннадій. Під супровід військового оркестру був останній шлях Героя вулицями селища, нескінченна людська ріка супроводжувала його від батьківського дому до кладовища. Бойові побратими віддали своєму товаришу належні воїнські почесті.

Для нас він назавжди залишиться справжнім патріотом, мужнім захисником України.

У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю Героя. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого.

Царство Небесне тобі, наш Герою!

Герої не вмирають!

Роман Угровецький