ШЕВЕЦЬ Ігор Михайлович 14.03.1981 - 07.09.2022

Дата: 13.09.2022 16:35

Фото без описуПрощавай, матрос "Посейдон"!

Так прощалися бойові побратими з Ігорем ШЕВЕЦЕМ, який героїчно загинув 7 вересня 2022 року, захищаючи нашу країну, кожного з нас, рятуючи свій підрозділ від шаленої люті російських окупантів. Осколок ворожого снаряду обірвав його молоде життя, сповнене планів, задумів, мрій про майбутнє…

І знову наша громада одягла чорну хустину скорботи. На портреті Героя - сяючі очі, які вже ніколи не побачать білий світ. Сльози матері, дружини, доньки…Ми ніколи не пробачимо це ворогам.

Рідні, побратими, односельці на колінах зустріли Героя, провели його в останню путь вулицями рідного селища, квітами устелили його дорогу. Невідворотністю відплати розірвали тишу цвинтаря звуки салютних пострілів та автоматна черга, якими бойові побратими прощалися зі своїм командиром.

Ігор Шевець навіки залишився 41-річним. Його історія залишиться у спогадах сім’ї, у його військовій частині, в новітній героїчній історії України.

Разом з рідними віддав шану загиблому герою за дорученням міського голови Володимира Бєлого секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі. Чин поховання здійснив отець Даніїл.

Ми пам’ятатимемо Героя щоразу, як бачитимемо мирне небо, зустрічатимемо світанки і проводжатимемо захід сонця.

Прощай, матрос із позивним «Посейдон»! Вічна шана і пам’ять тобі, Герою!🇺🇦

Ігор Шевець

Петиція щодо присвоєння звання Герой України (посмертно) ШЕВЕЦЮ Ігорю Михайловичу