ВЕРБІНСЬКИЙ Дмитро Ігорович 15.02.1987 - 02.03.2022

Дата: 17.03.2022 13:37

Фото без описуМорпіх 35-річний Дмитро Вербінський загинув 2 березня 2022 року під час оборони від окупантів Запорізької області.

Виконуючи бойове завдання в місті Василівка, боєць отримав смертельне поранення в груди. Це сталося у день народження його сина. Хлопчикові виповнилося 9 років.

Дмитро народився у Харкові. Закінчив Харківський професійний ліцей швейного і хутрового виробництва. Працював на будівництві висотником. У вільний час любив готувати. У 2014-му поїхав на війну, щоб допомагати українським захисникам будувати бліндажі. І вже за рік вирішив сам піти на службу у ЗСУ. Тоді підписав свій перший контракт. Брав участь в АТО/ООС на Донеччині та Луганщині.

Під час повномасштабного російського вторгнення чоловік служив у 137-му окремому батальйоні морської піхоти.

Посмертно матрос Вербінський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали захисника у місті Богодухів на Харківщині.

Вдома на Дмитра чекали дружина і син.