ЧАЙКА Михайло Володимирович 20.11.1977 - 16.12.2022

Дата: 24.12.2022 16:39

Фото без описуНад землею тумани, наче сум за синами…  Наче сум за синами, що не стрінуть весни…Наче білим саваном, вкрилася туманом земля, прощаючись зі своїм сином, героєм-захисником ЧАЙКОЮ Михайлом Володимировичем, 20.11.1977 року народження, який загинув 16 грудня від травм, несумісних із життям.

Михайло все життя проживав у Павлівці. Односельці згадували його як доброго чуйного хлопця, завжди готового прийти на допомогу. Працював на землі, і не вагаючись пішов захищати її від російського окупанта. І навіки залишився у ній 45-річним…

Цього вечора живим коридором односельці востаннє зустрічали Михайла на рідній вулиці, живими квітами встелили його шлях.

Вшанувати подвиг захисника, підтримати рідних на церемонії прощання за дорученням міського голови Володимира Бєлого був присутній секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі, староста Гутянського округу Юрій Зей. Чин відспівування здійснив о. Ілля Мужук.

Ще один воїн навіки спочив на Алеї Героїв.

Ще один захисник поповнив Небесне військо.

Не забудемо! Не пробачимо!

Вічна пам‘ять Героям!🙏🏻🇺🇦

Похований на Алеї Героїв на центральному кладовищі м. Богодухова.

Михайло Чайка