ОТАЧУК Владислав Анатолійович 23.05.1992 - 25.07.2022

Дата: 29.07.2022 15:43

Фото без описуСолдат, гранатометник парашутно-десантного батальйону, уродженець Богодухова ОТАЧУК Владислав Анатолійович (23.05.1992 - 25.07.2022), загинув у бою близ н.п. Зайцеве Донецької області. Йому було лише 30… Попереду багато планів, мрій, сподівань…Але він був вірний військовій присязі і до останнього подиху боронив свою землю від окупантів.

Віддати шану Герою, провести його в останній путь прийшли рідні загиблого, близькі, знайомі, військовослужбовці. Участь у траурній церемонії взяли міський голова Володимир Бєлий та секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі. Чин відспівування здійснив настоятель Свято-Духівського храму о. Стефан Бугір. Поховали Героя з воїнськими почестями на Алеї Героїв на міському кладовищі.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах його близьких. Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна!

Схиляємо голови та шануємо усіх, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі! Герої не вмирають!