СМАГЛЮК Роман Сергійович 03.09.1991 - 08.06.2022

Дата: 13.06.2022 15:55

Фото без опису«Не плачте за мною, якщо в полі згину. Все віддам за нашу любу неньку Україну».

Це була улюблена пісня Романа СМАГЛЮКА, який мешкав у с. Першотравневе Шарівського старостинського округу і життя якого 8 червня 2022 року обірвала російсько-українська війна.

Сьогодні сотні людей провели його в останню путь вулицями рідного села, схиливши голови і уквітчавши квітами останній земний шлях…

Вшанували пам‘ять загиблого керівники громади, району: міський голова Володимир Бєлий, секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі, голова Богодухівської РВА Анатолій Рисцов, голова районної ради Юрій Яцина, староста округу Артур Онищук.

Відспівав загиблого воїна настоятель Свято-Миколаївського храму смт. Шарівка отець Володимир Білієнко.

Роману було лише 30. Багато залишилося нездійснених планів. Втратили сина батьки, не дочекалася весільної обручки кохана…І завжди нагадуватиме про воїна Романа його улюблена пісня. «Єднаймося, браття, у лиху годину. Нехай ворог знає - ми за Україну!»

Схилімо голови у шані і скорботі! Пам‘ятаймо, якою ціною відвойовується наш мирний сон!

Царство Небесне і світла пам‘ять загиблому Воїну!

Роман Смаглюк