ЛАЗУРКО Андрій Володимирович 06.06.1980 - 01.03.2022

Дата: 13.03.2022 17:39

Фото без опису

Штаб-сержант Андрій Лазурко, позивний Біба, загинув 1 березня 2022 року внаслідок ворожого авіаудару по Харківському авіаційному заводу. Захиснику був 41 рік.

Андрій народився у місті Богодухів Харківської області. Закінчив Богодухівське професійно-технічне училище. Працював переважно на будівництвах. У вільний час любив риболовлю та сімейний відпочинок. Захоплювався іграми в танки та переглядом історичних і військових фільмів.

Чоловік завжди мріяв про військову службу, тому в січні 2022 року вирішив нарешті підписати контракт зі Збройними Силами України. Служив у 209-му батальйоні 113-ої окремої бригади територіальної оборони. З першого дня повномасштабного вторгнення Андрій став на захист Харкова та області.

«Твій вічний сон – наш вічний сум…» – написала дружина загиблого Юлія.

«Мій таточку любий,
за тебе молюся
і вірю щодня, що ти поруч
живеш.
Тебе пам’ятаю і дуже сумую,
так хочеться час
повернути назад…» – присвятила вірш татові донька Вероніка.

Посмертно штаб-сержанта Лазурка нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поховали Андрія на Алеї Героїв центрального кладовища у рідному місті.

У захисника залишилися батьки, дружина, донька, син, рідні та друзі.