БОНДАР Олександр Сергійович 18.02.1996 - 02.04.2023

Дата: 12.04.2023 13:36

Фото без опису2 квітня 2023 року на Луганщині, під час виконання бойового завдання біля с.Новоселівське Сватівського району загинув молодший сержант Олександр БОНДАР.

Він пройшов горнило АТО. А з першого дня повномасштабного вторгнення став боронити рідну землю. Був командиром механізованого відділення.

Йому навіки 27…. Він повернувся назавжди до батьківської домівки, до рідного села, де кожен пам‘ятає його товариським, добрим, чуйним, відповідальним…Залишилася молода дружина та мрії і плани, яким не судилося здійснитися. Незагойна рана у серці рідних, вічний смуток у материнській душі, жаль і туга у тих, хто знав Олександра…

Сьогодні мешканці села Олександрівка прийшли попрощатися і провести в останню путь Героя. Вшанував подвиг захисника та розділив невимовне горе з рідними секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі. Чин відспівування здійснив о.Володимир Білієнко.

Поховали Героя з усіма військовими почестями на кладовищі села Олександрівка.

Ще один Герой відійшов у Вічну Варту до Небесного війська наших захисників.

Ще одне молоде життя забрала клята війна. Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого бійця.

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно, Герою. Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!

Олександр Бондар