КОЛІСНИК Євген Миколайович 15.12.1979 - 03.11.2022

Дата: 09.11.2022 14:40

Фото без описуЄвген Колісник, старший солдат, оператор відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідвзводу.

Важку ціну платимо ми, українці, за право бути собою…

Полягають за свободу своїх дітей молоді люди, закриваючи собою увесь той чорний морок, який прагне насадити нам сусід-агресор. Повертаються до рідних домівок, до дітей, дружин, матерів - у закритих гробах. Але на щиті… Нескорені… Непереможені Герої!

КОЛІСНИК Євген Миколайович, 1979 року народження, загинув поблизу н.п. Андріївка Сватівського району Луганської області від поранень, не сумісних із життям.

Сьогодні Богодухів провів Героя в останній путь вулицями рідного міста. У церемонії прощання взяв участь міський голова Володимир Бєлий, секретар міської ради Рамаз Гамбарашвілі. Відспівування здійснили о. Михайло Бугір та о. Ілля Мужук.

Знову Алея Героїв стала прихистком для нашого захисника… Знову Небесне Воїнство прийняло до себе мужнього Воїна. І ще одна дитина втратила батька, який став їй Ангелом Захисником🙏🏻

Ми не забудемо…І віримо, що Перемога, яка дістається такою важкою ціною, заради якої кладуть свої молоді життя наші Герої - вона неодмінно настане!

Вічна слава тобі, воїне Євгене!

Євген Колісник