Шановні мешканці громади!

Дата: 15.04.2023 09:08

Фото без описуНаближається світле Великоднє свято. Нагадуємо вам, що під час комендантської години, яка залишається незмінною – з 23-00 до 5-00, не передбачається проведення нічних богослужінь.

По завершенню комендантської години ви зможете піти до церкви і освятити великодній кошик. Всі головні великодні служби будуть вранці, 16 квітня. При потребі уточнюйте інформацію у священослужителів.

Поставтеся до відвідування храмів в умовах воєнного стану із розумінням та відповідальністю. Не нехтуйте власною безпекою і сигналами повітряних тривог!

Хай Великодень буде безпечним!