На міському кладовищі, яке є найбільшим у громаді, тривають упоряджувальні роботи

Дата: 09.04.2023 10:42

Фото без описуМешканці прибирають могили своїх рідних. На жаль, не завжди доносять сміття до контейнерів, а викидають якщо не на чужі могили, то створюючи стихійні звалища.

Ми вже повідомляли, що КП «Господар» додатково встановило 18 контейнерів, і зверталися з проханням ВИКИДАТИ СМІТТЯ В КОНТЕЙНЕРИ АБО БІЛЯ НИХ. Та не всі чують, не всі бачать. Контейнери стоять порожні, а стихійні кучі посеред кладовища ростуть.

Тому працівники КП здійснюють рейди, і вже мають фотодокази стосовно порушників правил благоустрою. Згодом ці особи будуть встановлені і кожен такий випадок буде розглянутий адмінкомісією, а порушники будуть відповідати за вчинення адміністративного правопорушення.