Сьогодні до нашої громади завітали друзі з міста-Героя Охтирки

Дата: 07.04.2023 17:49

Фото без описуНа засідання XLI позачергової сесії Богодухівської міської ради прибув охтирський міський голова Павло Кузьменко, який подякував богодухівцям за підтримку, що надавалася охтирчанам у перші дні і тижні повномасштабного вторгнення.

У дні, коли захисники Охтирки героїчно стримували наступ рашистських загарбників, на допомогу цивільному населенню прийшли наші волонтери, які під кулями і вибухами возили продукти харчування, медикаменти, інші необхідні товари. Павло Кузьменко вручив подяки і пам’ятні подарунки від Охтирської міської ради Богодухівському міському голові Володимиру Бєлому і волонтерам Ользі Безуглій та Сергію Зайцю.

Володимир Бєлий висловив вдячність охтирській громаді за стійкість, незламність і мужність у боротьбі з агресором: «Завдяки вашій відвазі ворог не ступив на нашу богодухівську землю». Міські голови висловилися за подальший розвиток побратимських відносин між громадами. Адже тільки єдністю, підтримкою і взаємодопомогою ми наближаємо перемогу!

З Охтирська міська територіальна громада - Охтирська Міська Рада, Павло Кузьменко - Публічна сторінка