Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради

Дата: 05.04.2023 13:46

Фото без описуРозглянуто низку важливих для життєдіяльності громади питань. Зокрема:

1. Забезпечення населення питною водою гарантованої якості.

2. Підготовка громади до пропуску дощових паводків.

3. Стан протипожежного водопостачання у громаді та протипожежного захисту природного середовища у пожежонебезпечний період 2023 року.

4. Приведення найпростіших укриттів у готовність до використання за призначенням та постановка їх на облік.

5. Робота «Пунктів Незламності» у весняно-літній період.

До уваги мешканців громади!

У весняно-літній період залишаться працювати 4 «Пункти Незламності»:

- КЗ «Богодухівський ліцей №1»

- КЗ «Богодухівський ліцей №2»

- КЗ «Богодухівський ліцей №3»

- КЗ  Богодухівської міської ради «Міський будинок культури»

Інші пункти незламності – переведені в режим «очікування» та готовності до розгортання протягом 3 годин.

6. Запровадження обмежувальних заходів з відвідування кладовищ на Великодні свята та проведення сільськогосподарських робіт у 20 км зоні від фактичної лінії розмежування. З переліком кладовищ, які знаходяться у небезпечній зоні, можна ознайомитись нижче.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися за посиланням:

Протокол засідання