Зараз, як ніколи, важливо знати правила безпечної поведінки

Дата: 29.03.2023 15:44

У рамках Всеукраїнського пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» на базі 51 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області відбувся захід на тему: «Правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів».

Провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Діаною Повойко спільно з представником Богодухівської міської ради Павлом Григоровичем дітям пояснено алгоритм дій у разі виявлення  вибухонебезпечних предметів. Крім теоретичного блоку питань, лектори приділили найбільше часу практичному блоку програми: в ігровій формі дітям легко та зрозуміло пояснили, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть бути приховані, які існують попереджувальні знаки.

Запам’ятайте! Прості правила рятують життя:

• · Не підходьте!
  •   Не чіпайте!
  •  Якщо побачили підозрілий предмет, відійдіть на безпечну відстань (200-300 метрів) тим же шляхом, яким підходили, і одразу телефонуйте 101!

Будьте уважними та не ризикуйте власним життям